Briļļu tīrīšana mūsdienu briļļu lietotājiem ir ļoti svarīgs jautājums. Varbūt tas nav uzreiz pamanāms fakts – bet tas tā ir! Noskaidrosim tad „Kāpēc?”

Ja Jūs lietojat brilles jau pietiekoši ilgu laiku (vismaz 2 gadus), tad Jums noteikti ir nācies vismaz vienu reizi pieredzēt šādu situāciju – skatoties caur brillēm viss ir it kā labi, tomēr Jums šķiet, ka redzes asums vairs nav tāds, kā agrāk. Laikam būs pasliktinājusies redze, vai ne?


Taču ja Jūs aiziesiet uz briļļu veikalu uzmērīt tādas pašas brilles ar tādām pašām dioptrijām, Jūs būsiet šokā – redzes asums atgriezīsies un Jūs redzēsiet tikpat labi, kā līdz šim. Kādēļ?


Visa pamatā – briļļu tīrīšana ar sausu lupatiņu. Nav īpaši lielas starpības, vai tā ir speciāla mikrošķiedras lupatiņa, parastā salvete vai kāda cita materiāla lupatiņa – rezultāts būs identisks. Kāpēc tā notiek?


Viss ir ļoti vienkārši – uz brillēm vienmēr uzkrājas putekļi, pielīp dažādi netīrumi, pirkstu nospiedumi, blaugznas utt.. Tās visas ir abrazīvas mikrodaļiņas. Briļļu tīrīšana, kad uz stikliņiem ir šīs mikrodaļiņas, ir līdzīga koka pūlēšanai ar smalku smilšpapīru. Tāda tīrīšana lēnam skrāpē Jūsu stikliņus, un Jūs to bieži vien arī nepamanāt, jo tas notiek lēni. Līdz brīdim, kad brilles jau ir jāmaina un nekas vairs nav labojams.


Brilles tīrīt vajadzētu ar tādu līdzekli, kurš spētu arī aizsargāt virsmu no skrāpējumiem. Un te ir sliktā ziņa – 99% līdzekļu, kuri ir pārdošanā nespēj to izdarīt. Ļaujiet paskaidrot kādēļ.


Kas parasti ir tīrīšanas līdzekļu sastāvā? Alkoholu saturošais šķidrums un citi ķīmiskie piemaisījumi. Jā, šāds sastāvs spēj brilles notīrīt, bet jau brīdī, kad Jūs tās tīrāt, pat ar līdzekli, tas nepasargā to, ka pielipušās abrazīvās daļiņas skrāpē stikliņu, kā arī uzreiz pēc tīrīšanas, kad šis līdzeklis iztvaikojas – virsma atkal ātri paliek netīra, jo netiek aizsargāta. Mūsu klienti saka, ka bieži pēc tīrīšanas ar parastiem līdzekļiem pie virsmas vēl vairāk līp putekļi, tauki un pārējie netīrumi.

Carnauba ir līdzeklis briļļu tīrīšanai, kas satur dabīgo vasku no palmas „Carnauba”.  Pateicoties šī unikālā vaska īpašībām, uz briļļu stikliņiem pēc tīrīšanas paliek arī plāna caurspīdīga vaska aizsargkārtiņa, kas neļauj tiem skrāpēties, tīrot tos arī ar vienkāršu mikro šķiedras lupatiņu.

Pateicoties šai aizsargkārtiņai, uz briļļu stikliņiem arī mazāk paliek pirkstu nospiedumi, putekļi un citi netīrumi, tādēļ tas ļoti atvieglo tīrīšanas procesu. Regulāri lietojot Carnauba līdzkli briļļu tīrīšanai, Jūs varēsiet tīrīt brilles 1-3 reizes nedēļā ierasto 7-un-vairāk-reižu-nedeļā vietā.

Un tas vēl nav viss. Carnauba līdzekli var izmantot arī citiem nolūkiem un iegūt tik pat fantastisku rezultātu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.